ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER KALİTE VE GÜVENCE İLETİŞİM    
 

ELEKTRİKLİ ZIMBA TABANCALARI

Geri dön


Rameo Maestri Elektrikli Zımba Teli Çakma Tabancası, cam elyafla güçlendirilmiş dayanaklı gövde, derine çakmaya uygun burun, emniyet tetiği, çift izolasyon, 80 tip tel çakma özelliği ve ergonomik yapısı ile sınıfının en iyileri arasında yer almaktadır.

Elektrikli Zımba Teli Çakma Tabancasını, dekoratif mobilya uygulamalarınızda, döşemelik kumaş ve diğer mobilya döşeme ve kaplama işlerinizde, mobilya tamirat işlerinizde, kapı ve pencere çerçeveleri montaj ve kaplama işlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elektrikli Zımba Tabancası, tip 80 zımba teli ( 8-16mm )kullanmakta ve şarjör kapasitesi 130'dur. Tabanca ağırlığı 1.4 kg'dır.

Uygar Çemberleme Sistemleri olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun makina ve cihazların seçimi konusunda her aşamada kendilerine destek oluyoruz, bu nedenle Elektrikli Zımba Tabancaları ve Elektrikli Çivi Çakma Tabancaları hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek isterseniz, Müşteri Temsilcilerimizi arayabileceğinizi hatırlatırız. Tüm ürünlerimiz, firmamızın kalite ve güvencesi altında satılmakta olup, satış sonrası teknik destek firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

                    

Site Created By Netürk Copyright 2010 © UYGAR ÇEMBERLEME. Her hakkı saklıdır.