ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER KALİTE VE GÜVENCE İLETİŞİM    
 

HAKKIMIZDA

  
  

   Uygar Çemberleme Sistemleri, sektörde adını duyurmaya başlamış olan genç ve dinamik bir firmadır.
   
   Amacımız, aynı işi yapan diğer firmalardan farklı bir çalışma anlayışı içerisinde olmak, ve bu anlamda sektörümüze yeni ve profesyonel bir soluk kazandırmaktır. 

  Müşteri taleplerini ve rakiplerin gelişimini sürekli izleyerek çalışma stratejisini belirlemeyi esas alan Uygar Çemberleme, hızlı değişim gösteren iş çevresinde müşteri tatmini ve devamlılığını sağlayacak ürün ve hizmet üretiminde ileri teknolojinin avantajlarını kullanmayı ilke edinmiştir.

  Satış sonrası gelişmeleri takip ederek paylaşımlarda bulunmak, ilgilenmenin ötesinde beraber düşünmeyi ve paylaşmayı seçerek mevcut ve potansiyel kullanıcılarının taleplerini tespit etme çalışmalarını aralıksız sürdürmekte ve bu talepler doğrultusunda ‘’ürün ve yüksek kalitede hizmet’’ çalışmalarına yön vermektedir.

  Dünden bugüne, bugünden yarına uzanan yolda çizgimizi kaybetmeden hedeflerimize koşmaktayız. Hızla değişen teknolojinin yakından takibinin ülkemiz için olan önemini biliyor ve başarı için hedef, hedef için ise çok çalışmanın gerektiğine inanıyoruz.

Bu konuda bizlere katacağınız değerler ve bizlere vereceğiniz  destek için şimdiden teşekkür ederiz.Saygılarımızla,
UYGAR Çemberleme Sistemleri San. Tic.

 
 
 

                    

Site Created By Netürk Copyright 2010 © UYGAR ÇEMBERLEME. Her hakkı saklıdır.