ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER KALİTE VE GÜVENCE İLETİŞİM    
 

 

Geri dön

AKÜLÜ ŞARJ EDİLEBİLİR ÇEMBER MAKİNELERİ

BXT2-16 AKÜLÜ ŞARJ EDİLEBİLİR ÇEMBER MAKİNESİ

Ürünün Özellikleri

Çember Genişliği : 9 mm, 11 mm, 13mm, 16mm
Çember Kalınlığı :0.5 mm - 1.00 mm
Maksimum Germe Gücü : 890–2447 N
Makina Ağırlığı : 4.1 kg
Gerdirme Tipi : Elektronik ayarlanabilir.

Makine 12 mm ile 16 mm arasında ayarlanarak istenilen ölçüde çember kullanılabilir.Germe, kaynatma ve kesme tek bir düğme yardımıyla yapılmaktadır. Gerdirme kuvveti ve kaynatma süresi ayarlanabilir.

   

Signode Paketleme Sistemleri, gazete kağıtlarından PVC boruları ve pamuk balyalarına kadar geniş ürün sahası güvencesi ile dünya çapında lider plastik çemberleme sistemleri tedarikçisidir. Signode Polyester ve Polipropilen Çemberleme El Aletleri, ergonomik tasarımı nedeniyle operatör yorgunluğunu azaltır. Yarı Otomatik ve Otomatik ayarları bir tuşla yapılabilir. Hem Polyester hemde Polipropilen çemberler için uyumludur. Ürün kullanımı ve teknik bilgiler konusunda daha ayrıntılı bilgi almak için, Müşteri Temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

İki tür plastik çemberleme maddesi olan — Dylastic® poliproplen ve Tenax® polyester — plastik çemberleme sistemlerimizin temel unsurlarını oluşturmaktadır. Bununla birlikte basit el aletlerinden tam otomatik ve operatörsüz makinelere kadar geniş kapsamlı uygulama ekipmanlarını da sunmaktayız. Satış, ekipman servisi, müşteri servisi ve mühendislik departmanlarımız, sizin için en uygun koruyucu paketleme sistemlerini tasarlamak için yardımcı olacaktır, bunun için Müşteri Temsilcilerimizi aramanız yeterli olacaktır.

 
 

                    

Site Created By Netürk Copyright 2010 © UYGAR ÇEMBERLEME. Her hakkı saklıdır.